Aktualności:

Artyści Piwnicy pod Baranami po raz pierwszy w Hotelu Dunajec!

Rusza cykl spotkań ze wspaniałymi twórcami! Patronem medialnym wydarzenia jest ,,Kurier Tarnowski”. 

Jako pierwsi do Hotelu Dunajec zawitają artyści z Piwnicy pod Baranami!  Agata Ślazyk – wokal, gitara i prowadzenie oraz Tomasz Kmiecik – pianista; wystąpią na scenie w hotelowej restauracji już 2 marca (piątek) o godz. 19:00.

Niezwykła atmosfera i klimaty przeniesione prosto z Piwnicy pod Baranami są gwarantowane.

Po koncercie odbędzie się na spotkanie z artystami przy lampce wina i przekąsce.

Agata Ślazyk urodziła się i dorastała w Częstochowie. W 1993 w Biłgoraju na „Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską” została uhonorowana Nagrodą Publiczności. W 1995 roku rozpoczęła współpracę z kompozytorem i pianistą, Tomaszem Kmiecikiem Wspólnie napisali wiele piosenek (m.in. Lubię swoje ciało, Może nie jestem ciepłym pączusiem, Komediantka, Nie wierzysz, kiedy mówię kocham). Oprócz własnych, ma w bogatym repertuarze, utwory innych uznanych poetów i kompozytorów. Od 2003 jest członkiem zespołu Piwnicy pod Baranami. Jest laureatką Studenckiego Festiwalu Piosenki, Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie i Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie.

 

Bilety: 30 zł.

Gdzie kupić? Bilety można nabyć w recepcji hotelu.

W sprawie informacji i rezerwacji prosimy dzwonić: (14) 674 11 11.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów