Aktualności:

Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu [FOTOREPORTAŻ]

W hali TOSiR w Tarnowie odbył się dziś festyny z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, organizowany przez tarnowski Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego. Wydarzeniu przyświecało  hasło: „Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”.

To kolejna cykliczna inicjatywa tarnowskiego MORD-u, związana z początkiem roku szkolnego. Po akcji „Bezpieczna droga do szkoły” i wyposażeniu najmłodszych uczniów w kamizelki odblaskowe, przyszedł czas na edukację przez zabawę. Dla dzieci przygotowano konkursy, zagadki i quizy, w których musiały wykazać znajomością podstawowych znaków drogowych i przepisów związanych z bezpiecznym uczestnictwem w ruchu drogowym, a także umiejętnością jazdy na rowerze, pod okiem policjantów.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów