Aktualności:

Bezpieczniej przy ul. Ruchu Oporu w Zakliczynie

W Zakliczynie zrealizowana została kolejna ważna inwestycja infrastrukturalna, podnosząca bezpieczeństwo mieszkańców i turystów odwiedzających miejscowość nad Dunajcem. Zbudowany został chodnik wraz ze ścieżką rowerową przy ul. Ruchu Oporu.
Chodnik przy ul. Ruchu Oporu w Zakliczynie, pełniący również rolę ścieżki rowerowej – z kostki brukowej betonowej – wykonany został na długości 750 metrów. Wartość zrealizowanej inwestycji to przeszło 800 tys. zł, a ponad 500 tys. zł to środki pozyskane z Unii Europejskiej – z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 20. O dotację w ramach konkursu na wzrost atrakcyjności turystycznej oraz rekreacyjnej miast i gmin samorząd gminy Zakliczyn wnioskował wspólnie z Tarnowską Organizacją Turystyczną.

– To kolejna bardzo ważna infrastrukturalna inwestycja w gminie Zakliczyn, bo podnosząca bezpieczeństwo mieszkańców i turystów odwiedzających naszą gminę – mówi burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak.

Dodajmy, że w ramach tej inwestycji m.in. przebudowane zostały także przepusty rurowe pod zjazdami oraz umocniono skarpy.

Podziel się:

One thought on “Bezpieczniej przy ul. Ruchu Oporu w Zakliczynie

  • 18 maja 2018 at 23:18

    Na ulicy Ruchu Oporu w Zakliczynie z każdym dniem jest coraz bardziej NIEBEZPIECZNIE. „Dzięki” lokalnej władzy tą drogą od kilku tygodni codziennie przejeżdża kilkadziesiąt przeładowanych tirów ze żwirem z Filipowic. Kierowcy pędzą na złamanie karku nie patrząc czy to droga czy już chodnik! Ale kt24 o tym nie napisze – w końcu oni tutaj mogą publikować tylko zamawiane – sponsorowane przez Burmistrza Chrobaka – teksty propagandowe! Takie to rżętelnę „dziennikarstwo” za kilka złotych.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów