Aktualności:

Biało-Niebieski Mikołaj

Kibice Unii Tarnów wesprą Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie! W ramach realizowanej już po raz trzeci akcji Biało-Niebieski Mikołaj, na Facebooku przeprowadzona zostanie aukcja gadżetów, pamiątek i rękodzieła związanego ze sportem. Połowa środków uzyskanych z aukcji przeznaczona zostanie na pomoc azylowym zwierzakom. Druga połowa trafi do podopiecznych oddziału dziecięcego szpitala im. E. Szczeklika.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni ze współpracy z kibicami Unii. Cieszymy się, że wesprą nasze psiaki i koty. Środków nigdy za wiele i każda pomoc jest bezcenna – dziękuje Adrian Starzyk, kierownik Azylu.

Jak mówi Magdalena Nowak z Ultras Jaskółki, organizatora Biało-Niebieskiego Mikołaja:

Ideą BNM jest obdarowywanie tych najbardziej bezbronnych, opuszczonych czy chorych. Zwierzaki z azylu właśnie takie są. Potrzebują uwagi i czułości, jak każdy z nas. Z pozyskanych środków chcemy stworzyć im wybieg, na którym będą mogły się bawić i chociaż na moment zapomnieć o swoim losie.

Licytacja gadżetów prowadzona będzie na Facebooku, a nie jak dotychczas na forum internetowym. Podyktowane jest to tym, iż właśnie przez FB można dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Akcja prowadzona jest też w szkołach.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów