Aktualności:

Duża kraksa. Droga na Dąbrowę Tarnowską była kompletnie zablokowana

Wczoraj w godzinach nocnych na drodze krajowej nr 73 doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe oraz ciągnik rolniczy wraz z naczepą. Kierująca lanosem jadąc od Tarnowa w kierunku Dąbrowy Tarnowskiej w miejscowości Żelazówka nie zachowała szczególnej ostrożności oraz odległości między pojazdami i najechała na tył przyczepy ciągnika rolniczego, po czym siła odbicia spowodowała jej przejazd na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciw kierującym Toyotą. 

Również wczoraj do policjantów Referatu Ruchu Drogowego KPP w Dąbrowie Tarnowskiej zgłosiła się kobieta, która przedstawiła zajście z 6 sierpnia, gdzie idąc poboczem jezdni musiała uciekać do rowu melioracyjnego ze względu na jadący kombajn zbożowy z podpiętym hederem.  Na szczęście w obu przypadkach nikomu nic poważnego się nie stało.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów