Aktualności:

Dyrektor ZSEO zawieszona!

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, podjął decyzję o zawieszeniu w pełnieniu obowiązków dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych z dniem dzisiejszym w związku z zarzutem przywłaszczenia pieniędzy ze zbiórki WOŚP. O nieprawidłowościach w tej szkole poinformowaliśmy jako pierwsi (tutaj).

Prokurator Rejonowy w Tarnowie zawiadomił dziś prezydenta Tarnowa o postawieniu zarzutu dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych. W związku z tym prezydent, na podstawie artykułu 85 t Karty Nauczyciela, zdecydował o zawieszeniu dyrektor szkoły w pełnieniu obowiązków. Zgodnie z przepisami zawieszenie nie może trwać dłużej niż 6 miesięcy, chyba, że postępowanie karne będzie nadal prowadzone.

Dyrektor placówki usłyszała zarzut przywłaszczenia blisko 6 tysięcy złotych ze zbiórki WOŚP. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Urząd Miasta wiedział o całej sprawie od połowy stycznia.

– Wiążąca jest dla nas informacja, przekazana przez prokuraturę w styczniu. Do momentu, w którym prokuratura lub policja oficjalnie nie poinformują nas, że zachodzi uzasadnione podejrzenie, iż nieprawidłowości faktycznie mogły mieć miejsce, nie podejmiemy kroków w tej sprawie, nie możemy bowiem opierać się na niepotwierdzonych doniesieniach – wyjaśniała nam Daniela Motak, rzecznik tarnowskiego magistratu tuż po upublicznieniu całej sprawy.

Podziel się:

5 thoughts on “Dyrektor ZSEO zawieszona!

 • 12 kwietnia 2018 at 15:11

  Bardzo dobrze!

  Odpowiedz
  • 12 kwietnia 2018 at 21:30

   Ja pamiętam, tą Panią Dyrektor, jak była na komisji maturalnej z języka polskiego kilka lat temu, była taka cholera, że o mało włos koleżanki i koledzy z mojej klasy by nie zdali matury, nasza Pani, która uczyła nas języka polskiego, była tak podenerwowana, bo takie zadawała pytania, aby kogoś ulać.
   A ja się pytam co z dyplomami dla osób, które włączyły się w wolontariat 24.12.2017r.?????
   Tak dla ciekawostki: To wolontariusze Empatii, będą w najbliższą Niedzielę zbierać pieniądze do puszek na budowę Hospicjum Via Spei , pod Kościołem Księży Misjonarzy!
   Wcale nie żałuję Tej pani Dyrektor, nie jest mi jej szkoda!!!!!!!!!!!!!!!

   Odpowiedz
 • 12 kwietnia 2018 at 15:27

  jak dzieci oraz nauczyciele chcieli protestować przeciwko niej to postraszyła ze wyrzuci ze szkoły, śmiech na sali jak ludzie potrafią wykorzystywać władze 😉

  Odpowiedz
 • 12 kwietnia 2018 at 17:14

  Z fartem..

  PDW

  Odpowiedz
 • 12 kwietnia 2018 at 19:59

  inaczj byc nie moglo A ta gdyby miala honor to by sie sama zwolnila

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów