Aktualności:

Dyskoteka wróci na tarnowskie lodowiska?

Już 1 grudnia zostaną otwarte tarnowskie lodowiska. Dlatego radny Kazimierz Żurowski (PiS) apeluje do władz miasta o uruchomienie akcji „Dyskoteka na lodzie z Dj-em”, która w ubiegłym sezonie zimowym cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych mieszkańców Tarnowa.

Radny zwraca również uwagę, że lodowiska to jedyne miejskie obiekty, gdzie pobierane są opłaty od wszystkich dzieci, bez względu na ich wiek, dlatego wnioskuje o wprowadzenie bezpłatnych wstępów dla najmłodszych dzieciaków korzystających z lodowisk TOSiR.

Dla przykładu, dzieci mogą korzystać bezpłatnie z pływalni letnich na Górze św. Marcina i w Mościcach (do 6 roku  życia), w Parku wodnym i Miejskim Domu Sportu ( do 3 roku życia).

fot. archiwum

Podziel się:

One thought on “Dyskoteka wróci na tarnowskie lodowiska?

  • 25 listopada 2017 at 11:09

    Bardzo się cieszę że akcja lodowisko rusza również w tym roku. Jestem jako mieszkanka bardzo zadowolona z takiej decyzji pracowników naszego miasta. Fajny sposób na spędzanie wolnego czasu:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów