Aktualności:

Jacek Zieliński poprowadzi Bruk-Bet

Jacek Zieliński został dzisiaj nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, zastępując dotychczasowego trenera Macieja Bartoszka.

Jacek Zieliński był już przymierzany do zespołu z Niecieczy w ubiegłym roku, kiedy z klubem żegnał się Mariusz Rumak. Największe sukcesy trener Zieliński osiągnął z drużyną Lecha Poznań – zdobył z nim Superpuchar Polski w 2009 roku i mistrzostwo Polski w 2010. Jednak w każdym kolejnym klubie szło mu już… tylko gorzej.

 

Trener ma jednak bogate CV. W latach 2003-2004 prowadził Górnika Łęczna, którego wprowadził do Ekstraklasy. Bardzo dobra postawa zespołu w ligowych rozgrywkach przyniosła J. Zielińskiemu tytuł Trenera Roku tygodnika Piłka Nożna. Od 2004 roku szkolił Piasta Gliwice, Odrę Wodzisław Śląski i Groclin Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski. Z tym ostatnim klubem, zajął czwarte i trzecie miejsce w ekstraklasie, dwukrotnie uzyskując przepustkę do europejskich pucharów. Po połączeniu Groclinu z Polonią Warszawa został jej szkoleniowcem. Następnie szkoleniowiec przejął już wspomnianego Lecha. W latach 2011-12 ponownie trenował Polonię Warszawa, w latach 2012-2013  Ruch Chorzów oraz w latach 2015-2017 Cracovię Kraków.

– Powierzając funkcję szkoleniowca Jackowi Zielińskiemu zarząd Bruk-Betu Termaliki Nieciecza jest przekonany, że jego doświadczenie i warsztat pracy, pomoże zespołowi w osiąganiu założonych  wyników sportowych oraz w realizacji planów rozwojowych Klubu. Pragniemy podziękować trenerowi Maciejowi Bartoszkowi za dotychczasową pracę i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze zawodowej – czytamy w oświadczeniu wydanym przez klub z Niecieczy.

Fot. http://www.termalica.brukbet.com

Podziel się:

One thought on “Jacek Zieliński poprowadzi Bruk-Bet

  • 22 lutego 2018 at 22:48

    A kto jest przymierzany za niego jak odejdzie za 2 miesiace?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów