Aktualności:

Jasień: 4-latka szukali niemal wszyscy, a on spokojnie spał sobie w domu

Chwile grozy przeżyła matka 4-letniego chłopca, która na chwilę straciła malucha z zasięgu wzroku i nie mogła go odnaleźć. Zrozpaczona zwróciła się o pomoc do policjantów. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że nieświadomy całego zamieszania chłopiec bezpiecznie spał w domu.

W czwartkowe (10.05) popołudnie, około godziny 17.00, brzescy policjanci odebrali zgłoszenie o zaginięciu 4-letniego chłopca w miejscowości Jasień. Do dyżurnego jednostki zadzwoniła przestraszona i zapłakana matka, która prosiła o pomoc w poszukiwaniu syna. Chłopiec bawił się w domu i wystarczyła chwila, aby zniknął z pola widzenia dorosłych. Kobieta przeszukała najpierw pomieszczenia w domu, a następnie zaczęła szukać w okolicy. W poszukiwania włączyli się też mieszkańcy i sąsiedzi. Kiedy chłopca nadal nie można było odnaleźć przerażona kobieta zadzwoniła na Policję prosząc o pomoc. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, aby ustalić okoliczności jego zaginięcia i rozpocząć poszukiwania. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że nieświadomy całego zamieszania maluch bezpiecznie spał w domu. Chłopiec był całkowicie schowany pod przykryciem, stąd też za pierwszym razem mama go nie zauważyła.

Zdarzenie na szczęście miało szczęśliwy finał i zakończyło się jedynie na strachu.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów