Aktualności:

Kolejne zwłoki wyłowione z Dunajca

Wczoraj w okolicach Siedlca w gminie Radłów straż pożarna wyłowiła z Dunajca zwłoki około 50-letniego mężczyzny. Ciało dryfujące wraz z nurtem rzeki w okolicach Bobrownik Małych dostrzegł w sobotę wędkarz i to on zaalarmował służby.

Do akcji tuż po otrzymaniu zgłoszenia ruszyli strażacy, którzy w sobotę do wieczora poszukiwali zwłok. Poszukiwania wznowiono w niedzielny poranek. Po kilku godzinach strażakom udało się odnaleźć ciało w okolicach Siedlca.

Tarnowska policja aktualnie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości wyłowionego z Dunajca mężczyzny. Nie miał on żadnych dokumentów, dlatego policja prosi o pomoc.

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów