Aktualności:

Kolejni dealerzy narkotykowi w rękach policjantów

Policjanci „kryminalni” z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum udaremnili wprowadzenie na  rynek ponad 30 gram haszyszu.

Handel narkotykami w Tarnowie nie popłaca. Tym razem dwóch tarnowian w wieku 23 lat wybrało się na zachód naszego województwa po zakup narkotyków. W piątek (1.12) wracając autostradą od Krakowa nie zważali na przepisy ruchu drogowego pędząc swoim BMW prawie 200 km/h. Gdy wjechali do Tarnowa na pierwszym rondzie zobaczyli policyjną blokadę. Tuż przed zatrzymaniem z samochodu przez okno pasażera został wyrzucony pakunek. Okazało się, że jest to ponad 30 gramów haszyszu o wartości ponad 1300 złotych. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu Policji, a samochód zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Zatrzymani przyznali się do posiadania haszyszu i po przesłuchaniu w komisariacie, obaj zostali doprowadzeni do tarnowskiej prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokuratura zastosowała wobec nich dozór policyjny, poręczenia majątkowe oraz zakazów opuszczania kraju.

Przypomnijmy, że za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od lat 10.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów