Aktualności:

Kompletnie pijany jechał autostradą, a siedzący obok pasażer upity był do nieprzytomności

Policjanci po raz kolejny zatrzymali nietrzeźwego kierowcę dzięki reakcji innego uczestnika ruchu drogowego. Zatrzymany do kontroli 35-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie jechał autostradą. Pasażer jego pojazdu znajdował się w takim stanie upojenia alkoholowego, że konieczne było wezwanie na miejsce kontroli karetki pogotowia ratunkowego.

Sygnał o tym, że jadący autostradą od strony Krakowa kierowca peugeota może znajdować się pod wpływem alkoholu brzescy policjanci otrzymali wczoraj po godzinie 9.00. Funkcjonariusze ruchu drogowego byli wówczas w drodze na inną interwencję, ale ta okazała się zdecydowanie pilniejsza i wymagająca natychmiastowej reakcji policjantów. Kierowca peugeotem został zatrzymany do kontroli w Brzesku na ulicy Leśnej. O jego niebezpiecznych poczynania za kierownicą na autostradzie powiadomił policjantów inny kierowca, który nie zawahał się zadzwonić na numer alarmowy. Jego przypuszczenia okazały się słuszne. Kierowca peugeota już wysiadając z samochodu do interweniujących policjantów zataczał się. Badanie trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu. W jeszcze gorszym stanie znajdował się pasażer pojazdu, nie było z nim żadnego kontaktu, stąd decyzja policjantów o wezwaniu na miejsce karetki pogotowia.

Kierowcy peugeota zatrzymano prawo jazdy, teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym. Jego pasażer trafił do szpitala.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów