Aktualności:

Koncert 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już 14 stycznia cała Polska zjednoczy się w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice miast, aby pomóc w zbiórce pieniędzy, które będą dla ratowania życia najmłodszych. Pieniądze uzbierane podczas drugiej niedzieli stycznia przekazane zostaną na zakup sprzętu, który trafi do podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tarnowski Sztab WOŚP wspólnie z wieloma partnerami przygotował cykl imprez, które odbędą się przez cały weekend, począwszy od 12 stycznia, a zakończą się 14 stycznia koncertem na tarnowskim Rynku i światełkiem do nieba i słodkim poczęstunkiem.

Podczas rynkowego Finału wystąpią: Old Boys Band, Hideaway, 230 Volt, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Żywiołak.
Pomiędzy koncertami odbędą się również licytacje fantów przekazanych przez darczyńców na WOŚP.

Początek imprezy na Rynku o 16:00, a o godz. 20:00 cykl występów zakończy się tradycyjnym już światełkiem do nieba. Wstęp wolny.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów