Aktualności:

Koncert utworów Jaromira Nohavicy

W restauracji Stara Łaźnia odbędzie się wyjątkowy koncert utworów Jaromira Nohavicy w wykonaniu duetu Jarząbek-Jurkiewicz, który wystąpi po raz pierwszy w Tarnowie. Koncert odbywa się w ramach dni kuchni Żydów czeskich. Wstęp bezpłatny. 

Duet tworzony przez Adama Jarząbka i Jarka Jurkiewicza powstał w 2014 roku. Motywacją do nawiązania współpracy była chęć połączenia dwóch światów muzycznych i osobowościowych. Polem do tego, już od pierwszych dni współpracy, stała się muzyka Jaromira Nohavicy. Po roku regularnych prób i dziesiątkach koncertów wydali pierwszą płytę „Lublin-Ostrava 0:30″. Album spotkał się (i spotyka nadal) ze świetnym odbiorem słuchaczy oraz został pochwalony przez samego Nohavicę. Podejście do aranżowania piosenek jest odmienne od grania typowego dla bardów lub wykonawców szeroko rozumianej poezji śpiewanej.

Koncert odbędzie się 21 kwietnia. Początek o godz. 19.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów