Aktualności:

Konwój Wstydu w Tarnowie [FOTOREPORTAŻ]

Konwój Wstydu Platformy Obywatelskiej dotarł do Tarnowa. Na mobilnych billboardach można zobaczyć wizerunki ministrów, którzy otrzymali wysokie nagrody finansowe.

Lawety z plakatami przedstawiającymi 50 polityków i działaczy związanych z partią rządzącą zawierają informacje o głośnych już nagrodach finansowych, jakie otrzymali oni z budżetu państwa ruszyły w Polskę. Na trasie swoistego ,,Konwoju Wstydu” znalazł się również Tarnów.

– Znaczna część obywateli rzeczypospolitej nie ma dostępu do telewizji niepublicznej, a w telewizji publicznej o tych rzeczach się nie mówi, albo się mówi w sposób zakłamany. Dlatego lawety wyruszyły w Polskę w okolicach Tarnowa i po całej Małopolsce będą krążyły cztery lawety – zdradza Henryk Słomka-Narożański, działacz Platformy Obywatelskiej. – Mówimy o tym dlatego, aby pokazać jakie jest zakłamanie w Prawie i Sprawiedliwości, jak podaje się wybiórczo informacje bądź się je utajnia. Przed wyborami PiS mówił, że nie idzie po kasę, a Platformie zarzucał, że PO zrobiła skok na kasę. Chcemy pokazać, że jest inaczej.

Byłemu wiceprezydentowi Tarnowa wtórowała poseł Urszula Augustyn.

– Telewizja publiczna kłamie, tak jak kłamią koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości. Mamy na to dowody – podkreśla poseł Augustyn. W TVP powiedziano, że za rządów Donalda Tuska 620 milionów zostało przekazanych w formie nagród. Jest to kłamstwo i bzdura. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. To kłamstwo, którym karmi nas Prawo i Sprawiedliwość, a raczej telewizja publiczna za nasze pieniądze. Lawety, które dziś będą poruszały się po Małopolsce będą pokazywały akie ogromne pieniądze, ci, którzy do wyborów szli z hasłami: ,,oszczędność”, ,,wystarczy nie kraść”, ,,dość obłudy”, ,,dość arogancji” jak wygląda to w praktyce. Pis kłamał, kłamie i będzie kłamał – grzmiała posłanka PO.

Więcej w najbliższym wydaniu ,,Kuriera Tarnowskiego”.

Podziel się:

2 thoughts on “Konwój Wstydu w Tarnowie [FOTOREPORTAŻ]

  • 5 kwietnia 2018 at 14:56

    To ten wiceprezydent odpowiedzialny za drogi, ktory nie dopilnowal remontu ul. Krakowskiej?

    Odpowiedz
  • 5 kwietnia 2018 at 17:39

    A to ten pan jeszcze nie siedzi?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów