Aktualności:

Lisia Góra: Pobiegli w Pogoni za Liskiem [FOTOREPORTAŻ]

Około 200 biegaczy wzięło dziś udział w drugiej edycji wielkiego biegania w gminie Lisia Góra. Upalna aura nie odstraszyła biegaczy i kibiców, którzy dopingowali na trasie zawodników.

W biegu rodzinnym wśród mężczyzn najlepszy okazał się Kamil Skiba z Tarnowa. Drugi na mecie zameldował się Grzegorz Polański z Pleśnej. natomiast trzeci był reprezentant sąsiedniego Tarnowa Michał Niemiec. Natomiast wśród kobiet ręce w geście triumfu wzniosła Beata Winiarczyk-Jadach. Na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Polak, a trzecia była Magdalena Starzec.

Natomiast na morderczym dystansie 11 kilometrów najlepszy okazał się Mariusz Podgórniak. Tuż za nim na mecie pojawił się Artur Furmański. Natomiast jako trzeci linię mety przekroczył Krzysztof Konieczny.

– Dziękuję wszystkim za wylane na przygotowanej trasie hektolitry potu. W zdrowym ciele, zdrowy duch, a Wasza postawa to najlepsza promocja zdrowego trybu życia, wzór do naśladowania – mówił wójt gminy Lisia Góra Arkadiusz Mikuła. – Tak naprawdę każdy kto ukończył bieg jest zwycięzcą. Pogoda dziś dopisała, aż za bardzo dlatego podziwiam Wasz morderczy wysiłek i zapraszam za rok na kolejne wielkie bieganie w gminie Lisia Góra.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów