Aktualności:

Maciej Bartoszek nowym trenerem Słoni

Wczoraj zwolniono Mariusza Rumaka, a dziś w jego miejsce zatrudniono Macieja Bartoszka. Czy nowy trener Termaliki odmieni oblicze drużyny? Pierwszy test już za trzy dni w meczu z Lechią Gdańsk. 

Nowy opiekun „Słoni” na początku swojej pracy trenerskiej prowadził Zdrój Ciechocinek (lata 2002-04). Jego kolejnymi klubami były: Kania Gostyń, Unia Janikowo. W 2014 roku pracował z GKS-em Bełchatów. W 2014 roku był w Pelikanie Łowicz, w 2015 w Legionovii Legionowo. W latach 2015-16 był opiekunem Zawiszy Bydgoszcz. W 2016 roku szkolił Chojniczankę. W szesnastu meczach zdobył z nią 31 punktów i zajmował drugie miejsce w pierwszej lidze. Od 10 listopada 2016 objął Koronę Kielce, z którą w ubiegłym sezonie zajął piąte miejsce w LOTTO Ekstraklasie. Z tym klubem rozstał się po zakończeniu ostatnich rozgrywek. Maciej Bartoszkowi w pracy będą pomagać Piotr Tworek jako drugi trener oraz Kamil Kuzera, który będzie jego asystentem.

fot. http://www.termalica.brukbet.com

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów