Aktualności:

Małopolska. Kultura Wrażliwa – forum ludzi kultury

W Centrum Sztuki Mościce w najbliższy wtorek (28 listopada) zaplanowano spotkanie Małopolska. Kultura wrażliwa – forum ludzi kultury.
„Małopolska. Kultura wrażliwa” to projekt, którego celem jest stopniowa zmiana małopolskich instytucji kultury w miejsca coraz bardziej otwarte i przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami. Projekt został zainicjowany w 2016 roku przez samorząd województwa małopolskiego i obejmuje szkolenia, spotkania, wymianę doświadczeń oraz zmiany infrastrukturalne.
„Małopolska. Kultura wrażliwa – forum ludzi kultury”, które odbędzie się w ramach projektu 28 listopada w Centrum Sztuki Mościce, to wyjątkowa okazja do poszerzenia kompetencji w zakresie dostępności instytucji dla osób z niepełnosprawnościami słuchu i wzroku. Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko uczestniczenia w rozwijającej części wykładowej, ale także bezpośredniego spotkania, zadania pytań i dyskusji z zaangażowanymi i kompetentnymi osobami, działającymi w tym zakresie.

Do udziału w forum zaproszono ludzi kultury pracowników domów i ośrodków kultury, bibliotek, muzeów, teatrów i wszystkich tych, którzy czują, że współtworzą lokalną kulturę.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów