Aktualności:

O nas

kt-logoJuż jest. „Kurier Tarnowski”. To Gazeta Każdego Mieszkańca.

Wydarzenia ostatnich lat w Tarnowie pokazują jak dużą rolę mają do odegrania lokalne media. Dlaczego? Bo ludzie powinni znać prawdę, nawet najgorszą i najbardziej kontrowersyjną. Bynajmniej nie dla podgrzewania atmosfery w mieście, czy pogoni za tanią sensacją. Zwykli mieszkańcy, którzy nie interesują się polityką decydują o tym kto będzie kształtował ich codzienne życie.

Dlaczego Kurier?

Galopujące bezrobocie, coraz większa bieda i rosnące ceny sprawiają, że w dzisiejszych czasach mało kogo stać na to, aby wydać nawet banalne dwa złote na zakup gazety w kiosku, która i tak prezentuje półprawdy a jej niski nakład sprawia, że jest tylko dla wybranych. Ci, którzy to robią interesują się bieżącymi wydarzeniami i mają już sprecyzowane poglądy. My natomiast, chcemy trafić z gazetą do ludzi, którzy mają najmniejszy dostęp do informacji. Zwykłych tarnowian, którzy robią zakupy w osiedlowych sklepach i czekają w długich kolejkach w przychodniach lekarskich. Tam będzie można znaleźć Naszego Kuriera i zagłębić się w lekturze. Wielotysięczny, darmowy nakład Kuriera Tarnowskiego różnymi kanałami dotrze do mieszkańców Tarnowa.

Regularnie, co dwa tygodnie informujemy Państwa o tym, co w Tarnowie i regionie dzieje się ważnego, mniej ważnego, na pierwszy rzut oka nieistotnego, ale ciekawego. Kurier Tarnowski już słynie z bezkompromisowych, ale obiektywnych materiałów.

Dla mieszkańców

To właśnie oni najbardziej oczekują informacji, których nie znajdą w mainstreamowych, lokalnych mediach.

Kurier Tarnowski – Gazeta Każdego Mieszkańca

Ostre pióro, duży zasięg, skuteczna reklama!

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów