Aktualności:

,,Pobił” samochód, a teraz grozi mu 5 lat odsiadki

Policjanci z Komisariatu Policji w Szczucinie zatrzymali sprawcę uszkodzenia Audi.

W trakcie służby do policjantów z Komisariatu Policji w Szczucinie, zgłosił się właściciel samochodu Audi, który powiedział funkcjonariuszom, że nieznany mu mężczyzna kopał i uderzał pięściami jego samochód, przez co została uszkodzona karoseria.

Błyskawicznie podjęte przez policjantów działania pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie 21-letniego mieszkańca gminy Mędrzechów, który dokonał tego uszkodzenia. Mężczyzna w trakcie zatrzymania był bardzo agresywny. Policjanci musieli go obezwładnić i użyć kajdanek.

Właściciel pojazdu wycenił straty na kwotę ok 700 zł. Za swój czyn zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut który jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów