Aktualności:

Słonie bez trenera! Maciej Bartoszek zwolniony!

Po dwóch porażkach w tym roku z Koroną i Górnikiem pracę w Niecieczy zakończył trener Maciej Bartoszek. Informację o zwolnieniu opiekuna Bruk-Betu podał Przegląd Sportowy. 

W pierwszych dwóch meczach w tym roku piłkarze z Niecieczy spisywali się bardzo słabo. Oba spotkania zakończyły się porażką 3:0. Już po ubiegłotygodniowym starciu z Koroną Kielce nasiliły się spekulacje dotyczące roszady na stanowisku trenera. Czarę goryczy przelała natomiast wczorajsza porażka z Górnikiem Zabrze.

Jak przypomina Przegląd Sportowy,  trener Bartoszek był wybrany najlepszym trenerem poprzedniego sezonu w LOTTO Ekstraklasie po zajęciu 5. miejsca z Koroną Kielce. W Niecieczy pracował 5 miesięcy i prowadził Termalikę w 15 meczach (14 w lidze). Ekipa z Niecieczy pod jego wodzą wygrała zaledwie cztery spotkania.

Po wczorajszej wysokiej porażce w Zabrzu, Słonie znalazły się na 15. miejscu w Lotto Ekstraklasie i będą musiały do końca walczyć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów