Aktualności:

SPORT: Reprezentacja kadetów kontra PWSZ

Jutro, w środę 16 maja, kibice siatkówki – a tych w Tarnowie nie brakuje – będą mogli obejrzeć mecz pomiędzy reprezentacją Polski kadetów, a drużyną złożoną z absolwentów i studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Pojedynek w hali PWSZ rozpocznie się o godz. 18 – wstęp wolny.

Środowe spotkanie jest jednym z elementów, bogatego w ciekawe propozycje, programu obchodów dwudziestolecia tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

– Mimo, że okazja do rozegrania tego pojedynku jest świąteczna, to do rywalizacji zamierzamy podejść na poważnie. Chcemy pokazać tarnowskim kibicom siatkówkę na wysokim poziomie – zapowiada trener siatkarzy AZS PWSZ Tarnów, Jan Salamon.

Organizatorzy spotkania zadbali także o to, aby kibice nie nudzili się w przerwach pomiędzy setami. W tym czasie planują rozegrać dwa konkursy: siły ataku oraz precyzji zagrywki.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów