Aktualności:

Straż Miejska: Posprzątaj po swoim psie

Na wiosnę ponownie rusza akcja tarnowskiej Straży Miejskiej „Posprzątaj po swoim psie”. W ubiegłym roku cieszyła się ona dużym zainteresowaniem, a wręcz aprobatą mieszkańców Tarnowa. Jak tłumaczy magistrat, wielu tarnowian dzwoniło nawet z prośbą o umieszczenie tabliczek z żartobliwymi wierszykami zachęcającymi do sprzątania w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Wychodząc naprzeciw życzeniom mieszkańców, Straż Miejska postanowiła, że w tym roku to właśnie tarnowianie zadecydują o tym, gdzie będą umiejscowione takie tabliczki. Strażnicy zachęcają, aby zainteresowani wskazywali miejsca, w których jest największy problem z psimi odchodami, przypominając równocześnie, że tabliczki umieszczone mogą być wyłącznie na terenach należących do miasta.

Propozycje lokalizacji tabliczek przesyłać można pod adresem mailowym profilaktyka.sm@umt.tarnow.pl, przekazać można je również telefonicznie (14 621-14-25 wew. 39) lub za pośrednictwem bramki internetowej funkcjonującej na stronie www.strazmiejska.tarnow.pl. Tabliczki umieszczone zostaną po weryfikacji miejsc wskazanych przez mieszkańców.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów