Aktualności:

Tarnów: Jarosław Gowin spotkał się z samorządowcami i przedsiębiorcami [FOTOREPORTAŻ]

W Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie wicepremier Jarosław Gowin spotkał się przedstawicielami samorządu oraz przedsiębiorcami podczas debaty ,,Perspektywy rozwoju średnich miast tracących funkcje społeczno-gospodarcze”. 

Oprócz wicepremiera i ministra nauki i szkolnictwa wyższego panelistami byli: Grzegorz Kądzielawski, Justyna Wójtowicz-Woda, Michał Dulak oraz Seweryn Partyński.

-Tarnów potrzebuje przede wszystkim warunków do rozwoju przedsiębiorczości, bo zamożność miast bierze się z rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. W Tarnowie jest nie tylko potencjał przemysłowy, ale przede wszystkim właśnie w tych małych i nowoczesnych firmach. Od wielu lat odwiedzam Tarnów regularnie i bezustannie słyszę narzekania przedsiębiorców, że praktycznie nie mają partnera w Urzędzie Miasta, a ich praca jest niedoceniana. My ministrowie, parlamentarzyści jesteśmy do dyspozycji społeczności lokalnej, ale musimy mieć partnerów po stronie samorządowej.  Udało mi się wiele zrobić dla miast odległych od Małopolski, mimo że, czuje się z tą ziemią mocno związany. Liczę, że Tarnów doczeka się takiego prezydenta, który będzie do mnie wydzwaniał, zasypywał korespondencją, dobrymi pomysłami. Na pewno ja i inni parlamentarzyści będziemy Tarnowowi pomagać – podkreślał wicepremier Jarosław Gowin.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów