Aktualności:

Tłumy na Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie-Borku

Około 20 tysięcy osób przewinęło się w ciągu dwóch dni podczas I Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej. Na scenie w Borzęcinie-Borku wystąpili m.in. Bayer Full, Fanatic, Basta oraz Piękni i Młodzi.

Zgodnie z przewidywaniami dwudniowy festiwal muzyki disco polo okazał się strzałem w dziesiątkę. Przez dwa dni przez stadion w Borzęcinie-Borku przewinęły się tłumy miłośników dobrej zabawy.

– Patrząc na organizację i zainteresowanie tą imprezą, jestem przekonany, że za rok znów spotkamy się tutaj podczas drugiej edycji Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej – poskreślał marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa.

W ramach Festiwalu przeprowadzono także przegląd orkiestr dętych oraz kapel weselnych z regionu. Na przybyłych, poza występami gwiazd disco polo, czekały również liczne atrakcje w strefie rozrywki oraz stoiska z różnymi smakołykami.

   

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów