Aktualności:

Wardzała prezydentem, Ciepiela zastępcą?

Śmiałą wizję powyborczej rzeczywistości zaprezentował w Radiu Kraków szef tarnowskiej Platformy Obywatelskiej Robert Wardzała. Dopytywany o możliwe warianty w związku z wyborami samorządowymi, nie wykluczył swojego startu w walce o fotel prezydenta Tarnowa. Co z Romanem Ciepielą? Według Wardzały, mógłby być jego zastępcą.  

– Roman Ciepiela jest w gronie kilku osób, które są brane pod uwagę do rekomendacji – zaznaczał w rozmowie z Radiem Kraków szef tarnowskiej PO, który ma jednak mieszane uczucia związane z identyfikowaniem się włodarza Tarnowa z partią. – Różnie to wyglądało, raz można go było bardziej przypisać do PO, raz wydawało się, że stoi z boku. Jestem umówiony z prezydentem na rozmowę również w tym temacie. Wewnątrz Platformy prowadzimy konsultacje, żeby wypracować najlepszą ścieżkę, która mieszkańcom Tarnowa da największe możliwości.

Lider tarnowskiej PO odniósł się także do spotkań, które od pewnego czasu organizują ugrupowania opozycyjne, których celem jest wypracowanie kompromisu, czyli wspólnego kandydata na prezydenta oraz list do Rady Miejskiej. Dotychczas na te spotkania prezydent Roman Ciepiela nie był zapraszany.

– Jest bardzo prawdopodobne, że owocem tych spotkań będzie jeden kandydat do wyborów, być może wspólne listy do Rady Miejskiej, ale to wymaga rozmów. Na nasze najbliższe spotkanie 8 stycznia zaprosiliśmy prezydenta Romana Ciepielę – mówi Robert Wardzała i dodaje: – Przed nami są rozmowy, czy prezydent Ciepiela będzie chciał mnie poprzeć i być koło mnie wiceprezydentem, czy odwrotnie. To wszystko się okaże.

Podziel się:

One thought on “Wardzała prezydentem, Ciepiela zastępcą?

  • 14 stycznia 2018 at 08:32

    Ciepiela lepiej niech juz nie startuje nigdy, najgorszy prezydent. Miasto tonie i sie wyludnia niestety. Kultura stoi kiepsko. Nie ma zadnych wazniejszych imprez ani jakiegos stanowczego glosu w sprawie zapraszania turystow do korzystania z atrakcji. Po za tym niestety wybudowanie trzeciej strefy aktywnosci gospodarczej niczego nie wnosi. Patrzac na Mielec na ten przyklad jedna strefa gospodarcza zapelniona i dopiero teraz otworzyli druga. Tam jest osoba ktora potrafi zarzadzac i dawac „kopa”. Niestety prezydent Ciepiela nie spelnil wiekszosci zalozen jak dla mnie. Miasto upada pod jego rzadami

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów