Aktualności:

Wodociągi dziś naprawią jezdnię na ul. Dobrzańskiego

Kiedy zniknie zapadlisko na ul. Dobrzańskiego? Po naszej interwencji w sprawie dużej dziury w jezdni tarnowski magistrat tłumaczy, że to nie urzędnicy powinni być adresatami skarg mieszkańców. Jednak w sprawie coś drgnęło, ponieważ pojawiła się deklaracja, że zapadlisko zostanie dzisiaj naprawione. 

 

O wyjaśnienia w tej sprawie należałoby pytać w Tarnowskich Wodociągach, ponieważ od momentu, gdy dowiedzieliśmy się o zapadlisku na kolektorze sanitarnym, którego są właścicielem, nie było reakcji na naszą prośbę o usunięcie uszkodzenia. Po uzyskaniu informacji o uszkodzeniu Zarząd Dróg i Komunikacji mailowo poinformował dyspozytora Wodociągów o zapadlisku i poprosił o podjęcie stosownych działań, przesłał też mapkę i zdjęcie tego miejsca – tłumaczy Daniela Motak, rzecznik prasowy prezydenta.

Jak informuje magistrat, ZDiK przypominał o konieczności naprawy również telefonicznie, a w środę, 3 stycznia, po raz kolejny wysłał maila z interwencją w tej sprawie. Kierownictwo Wodociągów poinformowało, że uszkodzenie zostanie naprawione już dziś. ZDiK sprawdzi, czy zapowiedziana realizacja zostanie wykonana.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów