Aktualności:

Za tydzień wielki Finał Tarnowskiej Ligi Debatanckiej

Już za tydzień w środę o godz. 14.00 rozpocznie się Finał Tarnowskiej Ligi Debatanckiej. Jak co roku areną pojedynku o mistrzostwo naszego projektu jest Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie. 
Szkołami które spotkają się tego dnia są: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.
Tym samym po raz pierwszy w historii Ligi spotkają się szkoły już posiadające tytuł mistrza. Szykuje się zatem mistrzowski pojedynek! Tym bardziej, iż debatować będą na temat: „Wizja polskiego patriotyzmu opartego przede wszystkim na gotowości oddania życia za Ojczyznę nie przystaje do współczesnych czasów„.
Po finale, o godzinie 15.30 rozpocznie się Gala połączona z wręczeniem nagród dla najlepszych drużyn VI sezonu TLD. 
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów