Aktualności:

Zgłobice: Wpadka narkotykowego dealera

Tarnowscy gliniarze udaremnili wprowadzenie na lokalny rynek marihuany o wartości czarnorynkowej sięgającej ponad 3 tys. złotych.

Policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego zaopatruje się w narkotyki poza Tarnowem, a następnie rozprowadza je w naszym mieście oraz powiecie. 3 stycznia, w godzinach wieczornych w Zgłobicach mężczyzna został zatrzymany, gdy wracał swoim samochodem do Tarnowa „starą czwórką”. Podczas przeszukania samochodu policjanci odnaleźli ukryty w dwóch workach foliowych susz roślinny o wadze ponad 110 gramów i wartości ponad 3000 złotych. Kierowca został zatrzymany, a jego samochód zabezpieczony na parkingu.

Podczas przesłuchania w komisariacie Policji mężczyzna przyznał się do posiadania i dystrybucji marihuany. W piątek wieczorem został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o środek izolacyjny. Sąd przychylił się do tego wniosku i zastosował wobec dwudziestoczterolatka tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających przewidziana jest kara 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów