Aktualności:

Chuligan przed sądem: Na Rynku było dużo „łysych osób”

We wtorek odbyła się przed Sądem Rejonowym w Tarnowie rozprawa dotycząca incydentu z połowy stycznia przy tarnowskim Rynku. Incydent ten polegał na chuligańskim zachowaniu – kopaniu donicy z krzewem i wywróceniu jej.

Ciekawostki dodaje fakt, iż mężczyzna, który tego dokonał, stwierdził że na Rynku było dużo „łysych osób” i nikt nie udowodni mu tego, że on to zrobił.

Sąd po analizie materiału dowodowego w postaci bardzo dobrej jakości zapisu video oraz zdjęć z monitoringu nie zgodził się z oskarżonym, uznając że nie ma mowy o żadnych wątpliwościach i orzekł karę grzywny w wysokości 500 zł, obciążając obwinionego dodatkowo kosztami postępowania sądowego.

To już kolejny raz kiedy monitoring miejski jest bardzo pomocy przy podejmowaniu przez sąd decyzji w przypadku orzekania o winie.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów