Aktualności:

Kraksa w Tuchowie. Mazdą uderzył w dwóch motocyklistów

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Na drogach Tarnowa i powiatu spotkać można miłośników dwóch kółek, którzy korzystają ze słonecznej pogody oraz dobrych warunków jazdy. Niestety są już pierwsi ranni motocykliści.

W sobotnie popołudnie w Tuchowie doszło do wypadku z udziałem dwóch motocyklistów. Jadący ul. Rolniczą mazdą 23-latek, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklistą, a chwilę później z kolejnym motocyklistą, jadącym za nim. W wypadku obrażeń ciała doznał jeden z motocyklistów, który z urazem nogi trafił do szpitala.

Bezpośrednio po zderzeniu kierowca samochodu uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili tożsamość sprawcy. 23-latek usłyszał już zarzuty. Doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie objętym został policyjnym dozorem, zakazem opuszczania kraju połączonym z zatrzymaniem paszportu oraz poręczeniem majątkowym. Zatrzymano mu także prawo jazdy.

Podziel się:

One thought on “Kraksa w Tuchowie. Mazdą uderzył w dwóch motocyklistów

  • 16 kwietnia 2018 at 14:15

    Rodzinę lub kogoś kto zna poszkodowanych motocyklistów bardzo proszę o pilny kontakt na e-mail m.dabrowska51@onet.pl

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów