Aktualności:

Niesprawny autokar miał zawieźć dzieci do Bułgarii

Policjanci z dąbrowskiej drogówki udaremnili jazdę niesprawnym autobusem. Pasażerami autokaru były dzieci, które jechały na wycieczkę do Bułgarii.

Policjanci ruchu drogowego, zostali poproszeni o sprawdzenie stanu technicznego autobusu, który wczoraj po południu miał wyruszyć do Bułgarii.  Mundurowi pojechali przeprowadzić kontrolę na miejsce zbiórki, gdzie były już dzieci wraz z opiekunami, którzy czekali na wyjazd.

Podczas kontroli autobusu funkcjonariusze zauważyli, że głębokość rzeźby bieżnika opon na tylnej osi pojazdu jest znacznie poniżej dopuszczalnej normy. Policjanci zatrzymali więc kierującemu dowód rejestracyjny i nie dopuścili autobusu do zabrania dzieci na wycieczkę. Po kontroli, powiadomiony o usterce i jej efekcie przewoźnik, dokonał wymiany opon i sprawnym już autobusem dzieci udały się w drogę.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów