Aktualności:

Stare Żukowice: Śmiertelny wypadek! Kierowca był pijany i pod wpływem narkotyków

Tragiczny wypadek w Starych Żukowicach. Około godziny szóstej w wypadku drogowym zginął mężczyzna – pasażer osobówki, która na śliskiej nawierzchni wpadła do przydrożnego rowu. Kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu oraz narkotyków. 

Tuż po szóstej rano na drodze gminnej w Starych Żukowicach kierowca Volkswagena na śliskiej jezdni nie zapanował nad swoim samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. W samochodzie podróżowało trzech mężczyzn w wieku 30-32 lata. Trzydziestolatek, pasażer podróżujący na tylnej kanapie Passata w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Pozostali uczestnicy zostali przetransportowani do tarnowskiego szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci na miejscu stwierdzili, że kierowca jest pod wpływem alkoholu, a jego zawartość w wydychanym powietrzu sięga wartości prawie 1,5 promila. Przeprowadzone dodatkowe badania w szpitalu wykazały, że mężczyzna jest również po spożyciu środków odurzających.
Droga gminna była całkowicie nieprzejezdna przez około 4 godziny.

 

Podziel się:

One thought on “Stare Żukowice: Śmiertelny wypadek! Kierowca był pijany i pod wpływem narkotyków

  • 12 stycznia 2018 at 12:06

    Pójdzie siedzieć i na dodatek będzie jeszcze grypsował

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów