Aktualności:

Tarnów: Pełna sala na spotkaniu z Michnikiem, a na zewnątrz protest narodowców [FOTOREPORTAŻ][WIDEO]

Kolejnym gościem, który zawitał do Tarnowa na zaproszenie Komitetu Obrony Demokracji, był szef ,,Gazety Wyborczej” Adam Michnik. Wizyta naczelnego krytyka ,,dobrej zmiany” spotkała się z reakcją Tarnowskiego Obozu Narodowego.

Działacze TON zorganizowali wydarzenie pt. „Adam Michnik przyjaciel UB-eków”. Jak wyjaśniają, tymi działaniami chcą pokazać komunistyczną przeszłość Adama Michnika i jako młodzi ludzie sprzeciwić się zapraszaniu tego typu osób do Tarnowa. Od południa młodzi ludzie prezentowali przeszłość Adama Michnika – ogromne zdjęcia z Wojciechem Jaruzelskim, czy to z Czesławem Kiszczakiem. Natomiast pół godziny przed spotkaniem z Michnikiem w Sali Lustrzanej rozpoczęli pikietę.

Delegacja działaczy TON chciała również wziąć udział w spotkaniu i prowadzonej dyskusji, ale nie zostali wpuszczeni. Siły prewencyjne działały na tyle sumiennie, że z wejściem na spotkanie mieli również przedstawiciele mediów.

Samo spotkanie przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy wypełnili tarnowską Salę Lustrzaną.

[FOT. RADOSŁAW BEŁŻEK] 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów