Aktualności:

Tarnów: Coraz bliżej remontu ul. Czarnowiejskiej

Zarząd Dróg i Komunikacji analizuje oferty złożone w przetargu na budowę ulicy Czarnowiejskiej. Prace mają trwać cztery miesiące. To oznacza, że inwestycja zakończy się w czwartym kwartale tego roku.

W pierwszym etapie prace na ulicy Czarnowiejskiej będą prowadzone na odcinku o długości 230 metrów (od Orkana do Wolańskiej). Najpierw zostanie wykonana infrastruktura podziemna, czyli przebudowa sieci gazowej i energetycznej. Następnie planowane jest wykonanie kanalizacji deszczowej. Z kolei na jezdni, na szerokości 5,5 metra, będzie położona asfaltowa nawierzchnia. Po obu jej stronach zostaną wykonane chodniki z kostki brukowej, o szerokości 2 metrów. Całość inwestycji zakończy budowa oświetlenia ulicznego.

Koszt zadania to ponad 1 mln 300 tysięcy złotych.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekty budowlane Tarnów, świadectwa energetyczne Tarnów, projekty hal, ekspertyzy konstrukcyjne, biuro projektów tarnów, projekty architektoniczne, biuro architektoniczne tarnów, świadectwa energetyczne tarnów, certyfikat energetyczny tarnów, nadzór budowlany tarnów, kierownik budowy tarnów, budowlany nadzór tarnów, architekt tarnów, biura projektów tarnów, architekci tarnów